Proszę Państwa. Pozwólcie, że teraz ja podzielę się moją historią. To tylko promil tego co kasujemy z moich mediów społecznościowych codziennie od piątku, kiedy zaczęła się ostra jazda bez trzymanki i jakichkolwiek zasad.” – pisze Filip Chajzer

“Wyobraź sobie teraz, że po czymś takim musisz wyjść do ludzi, uśmiechać się, żyć na pozór normalności. Tak moi drodzy wygląda miłość bliźniego w praktyce… Dane autorów zasłonięte by nie nakręcać kolejnej spirali nienawiści.

Wystarczy już ta, którą muszę przetrwać by być jeszcze mocniejszym człowiekiem. Dziękuję wszystkim dobrym ludziom, którzy są razem ze mną  – napisał dziennikarz.

Fala hejtu wylała się po tym, jak Filip Chajzer zaczął udawać atak paniki na wizji. ” Jako osoba, która cierpi na zespół lęku napadowego czuję się obrażony i opluty przez TVN. – pisze na Twitterze Sebastian.

Filip Chajzer za swoje zachowanie na wizji przeprosił i opublikował oświadczenie: „Szanowni Państwo. Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób. Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem. Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości.”

„Do sprawy odniosła się również Dorota Szelągowska, prowadząca programów na atenie TVN i TVN Style. W swoim oświadczeniu podkreśliła, że bycie dziennikarzem to ogromna odpowiedzialność, a zachowanie prezentera było „strasznie” słabe.”

Źródło: Twitter/Dziennik Zachodni/Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here