Do nietypowego zdarzenia doszło w Rochester (USA) w stanie Nowy Jork. W czwartkowy wieczór do domu Willie Murphy zapukał mężczyzna twierdząc, że pilnie potrzebuje pomocy i prosi o wezwanie pogotowia. Starsza kobieta oczywiście chciała wykonać telefon do służb ratowniczych, jednak delikwent zaczął nalegać na wpuszczenie go do domu. Gdy Murphy się nie zgodziła, ten postanowił wejść siłą do pomieszczenia i wyważył drzwi. Zablokował wejście i zaczął przeszukiwać pokoje.

82 latka w pewnym momencie złapała za stolik i uderzyła nim włamywacza. Następnie wylała mu na oczy szampon i zaczęła okładać go miotłą. Gdy na miejsce zdarzenia przyjechała policja okazało się, że rabuś został już obezwładniony i musiał pojechać do szpitala, bo tak poturbowała go starsza kobieta.

W wywiadzie, który udzieliła jednej z amerykańskich telewizji powiedziała „Złodziej wybrał zły dom”. 82 latka regularnie ćwiczy na siłowni, a co ciekawe od kilku lat odnosi sukcesy na zawodach kulturystycznych dla seniorów, gdzie podnosi ciężary o wadze przekraczającej 100 kg!

Źródło: Twitter

foto: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here