W sobotnim meczu 13 kolejki serii A drużyna AC Milan zremisowała z Napoli. Dziennik „Corriere della Sera” podsumował występ Piątka – „Był nieobecny, był jak duch.”. Dalej dodają – „Był katastrofalny. Nie ma innych przymiotników opisujących polskiego napastnika. Rewolwerowiec już nie strzela, wręcz przeciwnie – nie wykorzystuje świetnej szansy, która mogłaby zapewnić Milanowi zwycięstwo”.

Na Twitterze wybuchła burza i zaczęły padać ostre słowa w stronę Piątka. Pytanie, czy słusznie? „Sprzedajcie tego klauna, tęsknię za Cutrone, jego miłością do barw i jego pasji na boisku” – pisze jeden z kibiców AC Milan. Zapewne Ci sami kibice w momentach, gdy Piątek strzelał piękne bramki wychwalali go i cieszyli się, że może grać dla ich zespołu.

Po spadku formy Polaka, władze klubu już rozglądają się za jego następcami.

Włoskie media oburzyły się, gdy wyemitowano telewizyjnym wywiadem Piątka, w którym mówił o swoich sportowych ambicjach. „Kosztowałem 38 milionów, teraz chcę zrobić wszystko, żeby przy kolejnym transferze to było 60-70 milionów” – mówił Piątek. Włosi odebrali te słowa jako oderwanie Piątka od rzeczywistości. Sugerowano, że już teraz chciałby odejść. Piątek chce dalej grać w Milanie i strzelać kolejne gole – problem tkwi w tym, że władze klubu już szukają jego następcy.

Fot. PAP/EPA

Źródło: SportoweFakty/Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here